Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Modliszów - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

18 000 zł5 627 m² 3,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem - kompleks magazynowo-biurowy w Wałbrzychu Oferujemy na wynajem w pełni zagospodarowaną nieruchomość komercyjną położoną w atrakcyjnej lokalizacji Wałbrzycha - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze kamienicy przy ul Gdańskiej 1. Witryna, roleta antywłamaniowa, co gazowe, małe zaplecze z węzłem sanitarnym. Czynsz najmu 1600,00 zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany

Świdnica(Modliszów + 9 km)

18 zł/m²72,89 m² 1 312 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia hale w okolicach Centrum Świdnicy! Łączna powierzchnia trzech hal wynosi 169,41 m2. Przedmiotem niniejszej oferty jest hala o powierzchni 72,89 m2: duża brama wjazdowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

63,01 zł/m²36,50 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w wynajmie średniej wielkości lokalu użytkowego. Lokal o powierzchni 36,50 m2, obecny podział powierzchni: - sala główna 20,65 m2 - pokój 10,90 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²104 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 104 m 2 przy jednej z głównych ulic handlowych, nieruchomość składa się z hali sprzedaży, zaplecza (dwa pomieszczenia z oknem) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł56 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 56m2 położone w samym sercu Wałbrzycha - Śródmieście na 1 piętrze kamienicy. Lokal przeszedł generalny remont - wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy | Wałbrzych - Sobięcin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 83 m , położone na II piętrze w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój! Cena najmu - bez dodatkowych opłat! Cena oferty dotyczy pokoju! Do wynajęcia pokój, dodatkowo wspólna kuchnia, dwie łazienki oraz dwie toalety, pomieszczenie gospodarcze - pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł19 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, przyjazna dla zwierząt kawalerka w kamienicy przy ul. Katowickiej 2 w Wałbrzychu, w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. -Nieruchomość-.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Modliszów

Modliszów,dolnośląskie

8,57 zł/m²350 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem Restauracja - lokal gastronomiczny przy jednej z głównych dróg wojewódzkich. Lokal mieści się w przepięknej okolicy dużo zieleni, piękne widoki na otaczające góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Modliszów

Modliszów,dolnośląskie

10 zł/m²200 m² 2 000 zł